Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi 2023-2024 eğitim-öğretim dönemi mezunlarını verdi. Fakültedeki 6 bölümden 56 öğrenci mezun oldu. Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Fatih Altun, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Oya Levendoğlu ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
28 Haziran 2024 Cuma
Toplam 0 görüntüleme
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını ve çerez politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez politikamız hakkında detaylı bilgi almak için
tıklayınız...